What's happening?


Zarejestruj się aby otrzymać pełny dostęp bez limitu!
REJESTRACJA

Video Sources 8 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Wilk z Wall Street

Wilk z Wall Street

Stać go na wszystkoDec. 25, 2013179 Min.
Twoja ocena: 0
0 0 votes

Oglądaj cały film Wilk z Wall Street online

„Prawdziwa historia króla Wall Street” to fascynujący film oparty na prawdziwej historii życia Jordana Belforta, który w rewelacyjnym wykonaniu Leornardo DiCaprio, odkrywa nam świat wielkiego bogactwa i destrukcyjnej żądzy władzy.

Belfort, będący niegdyś bezradnym sprzedawcą lodów na rogu ulicy, szybko awansuje na szefa prestiżowej firmy inwestycyjnej „Stratton Oakmont”. Jego talent do manipulacji i oszukiwania klientów, okazuje się być kluczem do niezwykłego sukcesu. Zyskując tysiące dolarów na minutę, Belfort nie widzi granic i wkracza na drogę pełną hedonizmu i zepsucia.

Ta pełna ekstrawagancji podróż rozpoczyna się od pijackiej imprezy, podczas której 50-metrowy jacht zostaje zatopiony. Następnie dochodzi do rozbicia prywatnego odrzutowca oraz zatrważającego rachunku hotelowego, sięgającego 700 tysięcy dolarów. Belfort żyje tak, jakby nie było jutra, zawładnięty szaleństwem pieniądza i luksusu.

Opowieść ta miała miejsce w latach 90-tych, kiedy Jordan Belfort stał się jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Mimo świadomości, że FBI i komisja papierów wartościowych stukają do jego drzwi, Belfort nie zamierza zwolnić tempa. Jego uzależnienie od bogactwa i władzy jest silniejsze od jakiejkolwiek presji ze strony prawa.

Ta historia to nie tylko opis awansu i upadku finansowego geniusza. Przenika ona przez warstwy ludzkiej psychiki, pokazując nam, jak dążenie do pieniędzy i sukcesu może zniszczyć wszystko, co jest bliskie i wartościowe w naszym życiu. To historia o człowieku, który z drobnego sprzedawcy loda stał się miliarderem i ostatecznie stracił wszystko na skutek własnej chciwości i braku moralności.

„Prawdziwa historia króla Wall Street” to film, który wciąga od pierwszych minut i nie pozwala oderwać się od ekranu. DiCaprio doskonale odzwierciedla obłąkanego, ale jednocześnie niewątpliwie szalonego Jordana Belforta. Obraz ten jest jednocześnie ostrzeżeniem przed konsekwencjami, jakie może przynieść obsesja na punkcie pieniędzy i władzy.

Nieodzownym elementem tego filmu są też wspaniałe efekty wizualne, które ukazują nam świat pełen luksusu, ale także jego mroczną stronę. Reżyser, poprzez wyszukane kadry i dynamiczną narrację, przekazuje nam intensywność i szaleństwo życia Belforta.

„Prawdziwa historia króla Wall Street” to historia niezwykła, która na zawsze zapadnie w pamięć widza. Pokazuje nam, jak szybko może zmienić się zwykły człowiek, który zostanie uwiedziony przez mroczne pokusy finansowego sukcesu. To film, który pobudza do refleksji i zmusza nas do zastanowienia się nad własnymi priorytetami i wartościami.

Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Oryginalny tytuł The Wolf of Wall Street
TMDb Rating 8.035 22,677 votes

Director

Obsada

Leonardo DiCaprio isJordan Belfort
Jordan Belfort
Jonah Hill isDonnie Azoff
Donnie Azoff
Margot Robbie isNaomi Lapaglia
Naomi Lapaglia
Kyle Chandler isFBI Agent Patrick Denham
FBI Agent Patrick Denham
Rob Reiner isMax Belfort
Max Belfort
Jon Bernthal isBrad Bodnick
Brad Bodnick
Jon Favreau isManny Riskin
Manny Riskin
Jean Dujardin isJean-Jacques Handali
Jean-Jacques Handali
Joanna Lumley isAunt Emma
Aunt Emma
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Zielona mila
Blade Runner 2049
The Social Network
Porachunki
Dans 5 ans
Batman
Człowiek z blizną
Podziemny krąg
Race for Glory: Audi vs Lancia
It Ends with Us
Kung Fu Panda 4
Dwunastu gniewnych ludzi

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj wyświetlaną nazwę
Email *
Twój email nie będzie publikowany