Video Sources 3080 Views

  • Spirala Nowy rozdział serii Piła Online PL Lektor 1080p HD
Spirala: Nowy rozdział serii Piła

Spirala: Nowy rozdział serii Piła

May. 19, 2021CanadaR
Twoja ocena: 0
10 1 głos
co się dzieje?

Reżyser

Obsada

Max Minghella isWilliam Schenk
William Schenk
Marisol Nichols isCaptain Angie Garza
Captain Angie Garza
Morgan David Jones isOfficer Barrett
Officer Barrett
Frank Licari isCharlie Schenk
Charlie Schenk
Zoie Palmer isKara Boswick
Kara Boswick
Dan Petronijevic isDet. Marv Boswick
Det. Marv Boswick

Opis

Spirala: Nowy rozdział serii Piła online kontratakuje!

Spirala. Piła ukaże się w najbliższej przyszłości jako horror z serii, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Reżyser Darren Lynn Bousman wziął się za ciężką pracę i wkrótce okaże się, czy było warto. Film jest już dziewiątą z kolei częścią Piły, która przyzwyczaiła nad do mrożenia krwi w żyłach. Spirala Piła zdradza o sobie dużo informacji i daje się lubić. Wszystko wskazuje, że będzie hitem z nawiązaniami do poprzednich części.

Spirala nowy rozdział serii Piła online

Makabryczne śledztwo zostaje przeprowadzone w fabule z weteranem policji, detektywem i jego partnerem. Wszystkie zbrodnie, jakie ukazują się w historii, przypominają tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w mieście jakiś czas temu. Nieciekawą przeszłość miała również postać z całego filmu Cruella, jednak ostatecznie musiała się z nią zmierzyć.

Szczęki opadają wszystkim, kiedy okazuje się, że cała sprawa jest sterowana przez psychopatycznego zabójcę, który jest zdolny do wszystkiego. Tajemnica, jaka ciąży na wszystkich jest ogromna i nikt nie jest w stanie jej rozwiązać. Całość okraszona jest wieloma scenami, które potrafią przestraszyć dosłownie wszystkich.

Nieoficjalnie mówi się, że Spirala Piła została wymyślona przypadkiem, podczas jednej imprezy. Ambicja reżysera do stworzenia filmu w nowym gatunku spotkała się z ochoczym podejściem producenta, który od dawna myślał o podobnym projekcie. Całość została zwieńczona możliwością stworzenia kontynuacji Piły.

Nowa jakość Piły wynikiem ciężkiej pracy

Można zaryzykować stwierdzenie, że duży wpływ na poprawny kierunek produkcji mieli twórcy scenariuszy. A mianowicie Josh Stolberg i Peter Goldfinger, którzy byli twórcami postaci Jigsaw, czyli jednego z głównych czarnych charakterów Piły. Koncepcja Spirala Piła online wydaje się być interesująca.

Spirala nowy rozdział serii Piła cały film

Choć jeszcze nie oglądamy tego filmu, to wiemy, że do jego stworzenia wykorzystano mnóstwo pracy i kreatywności. To dobre znaki na przyszłość. Choć nie wiemy, co będzie dalej, to Godzilla vs Kong online chce nam przypomnieć, że jest to projekt na najwyższym poziomie, co przełoży się na porównanie ze Spiralą.

W obsadzie ujrzymy takich aktorów jak Chris Rock, Samuel L. Jackson oraz Max Mingel. Im bliżej premiery, tym więcej szczegółów ujrzy światło dzienne. Jak na razie zapowiada się przyzwoicie i liczymy, że ten trend utrzyma się, aż do wydania Spirali Nowy rozdział Piła.

Choć Spirala za darmo będzie się różnić od innych horrorów, to na pewno będzie się można przy nim solidnie wystraszyć. Motyw przebiegłego sadysty to nic nowego, jednakże sposób, w jaki można wykonać cały film i formuła pozostałych kwestii to czynniki, które można jeszcze w kinematografii znacząco rozwinąć.

Oryginalny Spiral: From the Book of Saw
IMDb Rating 5.3 29,157 votes
Udostępniono2

Także mogą ci się spodobać

Operation Fortune: Ruse de Guerre
Escape Room: Najlepsi z najlepszych
Would You Rather
Sanktuarium
Noc Oczyszczenia
Obcy pasażer
Bankomat
Dom z koszmarów
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
Maruderzy
Potrzask
Ruchomy Chaos

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Website