Video Sources 1078 Views

  • Oglądaj zwiastun
  • Miłość do kwadratu Online 1080p HD
Miłość do kwadratu

Miłość do kwadratu

Feb. 11, 2021Poland101 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
7 1 głos
co się dzieje?

Reżyser

Filip Zylber
Reżyser

Obsada

Opis

Gdzie oglądać cały film Miłość do kwadratu online i za darmo?

Miłość do kwadratu daje się poznać jako film o nauczycielce, dla której nie są obce imprezy i podwójne życie. Komedia romantyczna wzbudza wyobraźnie już na samym początku, pokazując główną bohaterkę w niecodziennej sytuacji. Monika stara się robić co może, aby jej sekreciki nie wyszły na jaw.

Miłość do kwadratu online

Enzo to kolejna zdobycz szałowej nauczycielki, której podboje miłosne wywołują efekt wow. Znany flirciarz doskonale zna swój fach, jednak niecodzienna osobowość Moniki wszystko komplikuje. Miłość, jaka ich napotyka, jest czymś nowym w ich życiu. Do tej pory ich relacje nie miały nic wspólnego z miłością do kwadratu online. Aż się prosi o porównanie z The Little Things.

Realizacja Miłość do kwadratu za darmo przez polskich filmowców było lekkim zaskoczeniem. Wszyscy śledzący kino wiedzą, że Netflix nie ma na koncie wielu współprac z polskimi artystami, a tu taka niespodzianka. Komedie nie wychodziły zbyt często Polakom. Kojarzą się raczej z tandetą robioną na siłę, niż z wyszukaną sztuką. Kto wie, być może ta produkcja spróbuje przekonać widzów, że jest całkiem inaczej. 

Prawdziwe uczucia rzadko kiedy gasną

Monika jak wiemy, charakteryzuje się rozwiązłością, co jak na nauczycielkę nie jest codzienną sytuacją. To nie wszystkie odchyły pani profesor. Ze względu na jej ponad przeciętną urodę, zapraszana jest do różnych programów i reklam o charakterze modowym. Korzysta z tego jak najczęściej, pamiętając z tyłu głowy, że ma do spłacenia dług u ojca. Co ciekawe, tajemniczość Moniki wychodzi również z powodu jej profesji. Pragnie ona rozdzielać życie zawodowe w szkole od poczynań jako modelka. Z tego powodu używa peruki oraz imienia Klaudia, aby ktoś jej przypadkiem nie rozpoznał. 

Miłość do kwadratu cały film

Związek z Enzo wydaje się być kompletnie nie logiczny, jednak czy zawsze zdrowy rozsądek wygrywa z sercem? Monika zdaje sobie sprawę, że wspólne życie ze znaną postacią show-biznesu nie przyniesie jej chwały, a może nawet problemy. Pomimo tego angażuje się i próbuje odmiennego podejścia od tego, czym kierowała się przez całe życie. Nie pomogą jej w tym na pewno kłamstwa, którymi dzieli się z ukochanym, prawie na każdym kroku. Cały film Czarna Wdowa prawdopodobnie pobije produkcję Miłość do kwadratu pod względem popularności, ale w sumie cuda się zdarzają.

Cały film został stworzony przez Filipa Zylbera, a wystąpią w nim między innymi Mateusz Banasiuk, Tomasz Karolak, a nawet Ada Chlebicka. Wynika to z nieograniczonego budżetu, jakim dysponuje znana platforma i z chęci zrobienia dobrej komedii. Miłość do Kwadratu online nie przypadkowo wchodzi na rynek większy niż polski, co doskonale widać.

Oryginalny Miłość do kwadratu
IMDb Rating 5 2,467 votes
TMDb Rating 6.3 146 votes
Udostępniono0

Także mogą ci się spodobać

Cruella
Luca
West Side Story
Sonic. Szybki jak błyskawica
Wakacje Mikołajka
The Unbearable Weight of Massive Talent
Jumanji: Następny poziom
Mordercza opona
After We Fell
Verdens verste menneske
Jak wywołałem byłą żonę
Per tutta la vita

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Website